Rodzina Mercedesa Klasy A w wydaniu AMG stała się już kultowym produktem. Pierwowzorem „małego”, piekielnie mocnego Mercedesa jest oczywiście A45 S – czyli 5-drzwiowy kompakt, o wyzywającej stylistyce, z ponad 400-konnym silnikiem.

A45 S to odpowiednik najbardziej pikantnej pizzy jaką możecie sobie wyobrazić. Kto z nas jej nie lubi? Każdy! Ale nie każdy spodziewa się po niej takiej ostrości.

Dokładnie tak samo jest z Klasą A w topowym wydaniu z Affalterbach. Niech Was nie zwiedzie podobieństwo do standardowej odmiany tego Mercedesa. Tu wszystko jest „bardziej” i to momentami do granic wytrzymałości.

421 koni mechanicznych rzuconych na wszystkie 4 koła daje gwarancję emocji. Pierwsza „setka” w mniej niż 4 sekundy, prędkość maksymalna to dużo powyżej 200 km/h.

Komfort jazdy? Nie tym razem! Mimo, że to Mercedes, to powstał on jednak, aby spełnić sportowe oczekiwania, spodziewaj się więc hałasu i przeciążeń.

Kubełkowe fotele mocno opatulają kierowcę i pasażera, a kanarkowo żółty kolor nie pozwoli Ci pozostać niezauważonym!

Przekonaj się co potrafi nasze A45 S ze zmodyfikowanym układem wydechowym RCP Exhaust dla jeszcze lepszych doznań akustycznych!

Ponadto niesamowitych doznań akustycznych dostarczy Wam sportowy układ wydechowy od RCP Exhaust.