Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu Premium?

Nie każdy samochód musi być „Premium”, ale każdy samochód Premium musi to mieć. O czym mowa? O tym co czyni go wyjątkowym – czyli napęd, wielkość, rodzaj nadwozia, wygląd lub wyposażenie. Chcesz wynająć samochód tej klasy? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Czym jest samochód klasy Premium?

Obrazując to w najprostszy sposób, samochodem Premium jest zarówno luksusowa limuzyna jak i sportowy kabriolet.

Jeśli chcesz doświadczyć tego typu motoryzacji przez określony czas i rozważasz wynajęcie takiego samochodu, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czego potrzebujesz i czego chcesz.

Jeśli liczą się dla Ciebie osiągi, zwróć uwagę, aby samochód miał odpowiedni silnik. Dla przykładu – Mercedes CLA, który znajduje się w naszej ofercie to topowy wariant z gamy tego modelu. Wyposażony jest w silnik o mocy aż 421 koni mechanicznych. Ale CLA to także poczciwy diesel, który na osiągniecie 100 km/h potrzebuje ponad dwukrotnie dłuższego czasu niż nasze CLA45 S. Przemyśl więc, czy tego chcesz czy wystarczy Ci zwykła wersja.

Jeżeli potrzebujesz samochodu Premium, aby zwrócić na siebie uwagę, niebagatelne znaczenie będzie miał dźwięk i kolor auta. Żółte AMG A45S przyciąga spojrzenia zawsze, a dźwięk jego rasowego wydechu słychać z daleka!

Zwróć również uwagę na wyposażenie. Światła ksenonowe, ospojlerowanie i efektowne felgi to nieodzowne elementy. Ale znaczenie mają też fotele, ekrany multimedialne i oczywiście sprzęt grający.

Tego rodzaju wyposażenie pozwoli Ci czerpać pełnymi garściami radość z jazdy samochodami klasy Premium. Sprawdź naszą ofertę wynajmu aut Premium!